ŁUPEK NATURALNY

Jest fantastycznym naturalnym materiałem wykończeniowym  do czego nie trzeba przekonywać żadnego Architekta który miał z nim styczność.  Pokrycie z naturalnego kamienia buduje prestiżowy wizerunek nieruchomości, zapewniając niezrównane walory techniczne i w ostatnim czasie zaskakuje pozytywnie w budżetach.  Poza wymiernymi korzyściami wyróżnia się wartościami dodanymi o czym poniżej.

PRESTIŻOWY CHARAKTER I ZACHWYCAJĄCA PREZENCJA :

Kamień historycznie i dzisiaj to synonim luksusowego wykończenia.
Zachwyca możliwościami dopasowania do niemal każdego charakteru i stylu budowli.  Wzbogaca minimalistyczne   formy nowoczesne, a nawet futurystyczne odsłony architektury o zjawiskowe faktury. Jednocześnie łupek zdobi zabytkowe kamienice i znane klasyczne budynki w najpiękniejszych miastach całej Europy. 
Wyśmienicie komponuje się z innymi  szlachetnymi materiałami wykończeniowymi jak drewno, corten, tytan-cynk.
Ponadczasowy jako czysto naturalny, nieprzetworzony surowiec pozyskiwany w etyczny i ekologiczny sposób. 

NIEZRÓWNANE WALORY TECHNICZNE :

Nasz łupek dzięki selekcji i kontroli jakości sprawdza się w najtrudniejszych warunkach klimatycznych (do których zalicza się polski klimat).
Niezwykle trwały Jego kolor,tekstura i właściwości wytrzymałościowe nie zmieniają się nawet przez setki lat. Najlepszym świadectwem niezrównanej trwałości i solidności, a także ponadczasowego piękna i elegancji są liczne budynki w Niemczech i Francji na których łupek pełni niezawodnie swą rolę nawet ponad 500 lat.
◆ Bezobsługowy zarówno na elewacjach jak  i dachach. Nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych / konserwacyjnych.
Jako kamień całkowicie niepalny

KONKURENCYJNY W BUDŻETACH :

Efektywny ekonomicznie  szczególnie w przypadku zastosowania na elewacji. W kosztorysach konkurencyjny do elewacji z drewna.
W przypadku dachów cenowo na poziomie dobrej dachówki ceramicznej.
Wydatnie podwyższa wyceny rynkowe nieruchomości, proporcjonalnie niskim nakładem finansowym. Społeczeństwo podświadomie plasuje łupek zarówno w aspekcie prestiżu jak i budżetowym na równi z granitem i  marmurem. Faktycznie  łupek jest kilkukrotnie bardziej atrakcyjny kosztowo. 

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ WŁAŚNIE NAM ?

Brytyjska SSQ Group ugruntowała swą globalną pozycję zyskując uznanie najbardziej wymagających klientów. Kluczem do tego sukcesu jest specjalizacja wyłącznie w naturalnym łupku architektonicznym, budowana przez ponad 40 lat doświadczeń. Miarą zaufania do jakości naszego materiału są gwarancje SSQ opiewające na 50, 75 a nawet 100 lat. Mamy wyłączność dystrybucji surowca z najbardziej uznanych hiszpańskich kopalni przy których prowadzimy przedstawicielstwa zapewniające audyt jakościowy i nadzór nad łańcuchami dostaw.  W Argentynie utworzyliśmy własny zakład produkcyjny wydobywający unikalny w skali świata łupek fyllitowy SSQ Riverstone. 

My jako SSQ Polska reprezentujemy sobą kilkanaście lat doświadczenia w realizacjach jednych z najśmielszych krajowych projektów architektury łupkowej.  Jesteśmy praktykami więc zawsze pragmatycznie podchodzimy do inwestycji i opiekujemy się nią na wszystkich etapach, od koncepcji przez projektowanie, aż po realizację i odbiory. Jesteśmy uznanym ośrodkiem szkoleniowym Dekarzy i Cieśli, a także pomysłodawcami i współorganizatorami DACH FORUM największego kongresu branży dachów w Polsce.

◆  CHĘTNIE DORADZIMY W KAŻDYM ASPEKCIE ZWIĄZANYM Z ŁUPKIEM.
◆  DOBIERZEMY OPTYMALNE MATERIAŁY I TECHNIKI, CHĘTNIE ODWIEDZIMY CIĘ Z PREZENTACJĄ I PRÓBKAMI.
◆  POMOŻEMY DOPRECYZOWAĆ TWÓJ PROJEKT .
◆  POMOŻEMY PRZY KOSZTORYSOWANIU.
◆  POLECIMY KOMPETENTNEGO WYKONAWCĘ, Z KTÓRYMI WSPÓLNIE OPRACUJEMY DETALE.

RAZEM STWÓRZMY KAMIENNY GARNITUR NA MIARĘ TWOJEGO PROJEKTU !