SKUPIAMY SIĘ TYLKO NA ŁUPKU

Od 40 lat stałą wizją firmy jest specjalizacja w jednym materiale jakim jest łupek. 

KONTROLA JAKOŚCI

Nasi kontrolerzy jakości zapewniają ją pracując u samego źródła w kopalniach. Jest to kluczowe w naszej branży zajmującej się naturalnym materiałem.

PALETA PRODUKTÓW

Biorąc pod uwagę wielką ilość dostępnych na rynku towarów , nie trudno się w tym urodzaju zagubić. Tylko pozornie kamień to kamień, zrozumienie selekcji i różnic pomiędzy kamieniami nie jest trywialne. Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była uporządkowana, a za tym umożliwiała rozsądny i  świadomy wybór łupka.

TESTY 

Uważamy że tylko częste testy zgodnie z wiodącymi standardami międzynarodowymi pozwalają zapewnić kontrolę nad poziomem jakości. 

IDENTYFIKOWALNOŚĆ

Nasze wyroby niezmiennie od 1980 roku pozostają zawsze oznaczane w sposób pozwalający na identyfikowanie aż do samego źródła. Nigdy nie używamy ogólnikowych marketingowych sloganów i nie poddajemy się presji ekonomii rynku by korzystać z niesprawdzonych dostawców. 

STABILNE ŁAŃCUCHY DOSTAW

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zapotrzebowaniu i zapewnić stałość dostaw  dla projektów na przestrzeni  lat. Mając doświadczenie dziesiątek lat pracy z tymi samymi kamieniołomami jesteśmy pewni wiarygodność naszych źródeł. Materiał stale dostarczamy wg jednolitych standardów wymiarowych i jakościowych.

PORTFOLIO REFERENCJI

SSQ Group jest pionierem w wielu gałęziach rynku łupkowego w Europie i na Świecie. Możemy pochwalić się realizacjami w niemal każdym kraju Europy oraz wybitnymi projektami na całym globie.

GWARANCJE

Nasze gwarancje opierają się o testy oraz skrupulatnie analizowanie doświadczeń z 40 lat . Nasze topowe produkty mają gwarancję częstokroć przewyższająca żywotność pokrywanego budynku.

WSPARCIE TECHNICZNE

Służymy kompleksowym wsparciem technicznym,  wesprzemy w podejmowaniu decyzji Inwestorów, Architektów i Wykonawców. Omówimy aspekty materiałowe i układania, detale projektowe, ocenimy przedmiary i budżety. Oferujemy również szkolenia praktyczne i specjalistyczne także dla inżynierów.