Łupek dachowy zdobywa w ostatnim czasie rosnącą popularność i uznanie wśród Inwestorów, których największą wyzwaniem jest często znalezienie odpowiedniego wykonawcy. Jeśli już działasz w branży pewnie znasz naszego mistrza Michała Sadko. Jest uznanym mistrzem ciesielstwa, blacharstwa i dekarstwa oraz organizatorem DACH FORUM. Jako praktyk wypróbował na swoich realizacjach łupek od wszystkich liczących się dostawców. Szukał dalej co doprowadziło do nawiązania współpracy z SSQ Group. Teraz w atmosferze znanej z jego Akademii buduje w Polsce sieć zaprzyjaźnionych wykonawców z kompetencjami w łupku.

Zachęcamy specjalistów dekarstwa i początkujących wykonawców do rozwijania swoich kompetencji i możliwości wykonawczych w zakresie łupka. Jeśli pracujesz z dachówką na pewno poradzisz sobie z łupkiem, świetnym uzupełnieniem jest doświadczenie blacharskie ale nawet jeśli jeszcze nie pracowałeś na dachach nic nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć przygodę właśnie od łupka. 

Nasze doświadczenia pokazują, że inwestycje z łupkiem maja trend wzrostowy i nie zważają na ekonomiczne zawirowania. Dla ciebie oznacza to stałe, dobrze płatne zlecenia i możliwość rozwoju.

Bardzo chętnie nawiążemy z Tobą współpracę:

  • Prowadzimy szkolenia stacjonarne w Ćmińsku pod Kielcami.
  • Pomożemy znaleźć pierwsze zlecenia i skontaktujemy Cię z inwestorami.
  • Wesprzemy Cię przy pierwszej realizacji bezpośrednio na placu budowy.
  • Doradzimy technicznie na każdym etapie.