Kompleksowe wsparcie dla specjalistów dekarstwa i początkujących wykonawców wykorzystujących łupek naturalny.

W ostatnich latach łupek dachowy zdobywa coraz większą popularność i uznanie wśród inwestorów. Jednak często ich największym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego, kompetentnego wykonawcy. Dla tych, którzy działają w branży dekarstwa i szukają możliwości rozwoju, warto poznać mistrza Michała Sadko, uznawanego specjalistę w dziedzinie ciesielstwa, blacharstwa i dekarstwa oraz organizatora DACH FORUM. Jego doświadczenie na polu dekarstwa sprawiło, że zapragnął eksplorować możliwości łupka dachowego od różnych dostawców. Ta pasja zaowocowała nawiązaniem współpracy z renomowaną firmą SSQ Group, dzięki czemu w Polsce rozpoczęto budowę sieci wykwalifikowanych wykonawców, specjalizujących się w łupku.

łupek dachowy

Kompetencje w zakresie łupka — zaproszenie dla specjalistów i początkujących wykonawców

Zachęcamy zarówno doświadczonych specjalistów dekarstwa, jak i początkujących wykonawców do rozwoju swoich kompetencji i możliwości wykonawczych w dziedzinie łupka. Jeśli masz doświadczenie w pracach z dachówką, z łatwością poradzisz sobie z łupkiem. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w blacharstwie, ale nawet jeśli nie miałaś/miałeś wcześniej okazji pracować na dachach, nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie teraz rozpocząć swoją przygodę z łupek dachowym.

Stabilne inwestycje z łupkiem

Rynek inwestycji związanych z łupkiem ma aktualnie trend wzrostowy, który nie podlega wpływom ekonomicznym. Dla ciebie jako wykonawcy oznacza to możliwość zyskania stałych, dobrze płatnych zleceń oraz potencjał rozwoju zawodowego.

Współpraca z nami — Twoja droga do sukcesu

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobyć wiedzę na temat łupka dachowego, serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z nami:

  • Szkolenia stacjonarne w Ćmińsku pod Kielcami – prowadzimy specjalistyczne szkolenia, które pozwolą Ci zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie łupka dachowego.
  • Pierwsze zlecenia i kontakt z inwestorami – pomożemy Ci znaleźć pierwsze zlecenia, dzięki czemu będziesz mógł/mogła nabrać doświadczenia i zdobyć referencje.
  • Wsparcie na placu budowy – przy pierwszych realizacjach służymy pomocą i wsparciem, aby Twoje projekty były wykonane profesjonalnie.
  • Doradztwo techniczne – niezależnie od etapu, na którym się znajdujesz, służymy fachowym doradztwem technicznym.

Łupek dachowy to materiał, który zdobywa coraz większe uznanie wśród Inwestorów. Jednak by realizować projekty związane z tym materiałem, niezbędne są odpowiednie kompetencje wykonawcze. Dlatego zachęcamy zarówno doświadczonych specjalistów dekarstwa, jak i początkujących wykonawców, do rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie łupka dachowego. Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie, prowadząc szkolenia, pomagając w zdobywaniu pierwszych zleceń i dostarczając fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie. Razem możemy osiągnąć sukces i podbić rynek dekarstwa, wykorzystując potencjał łupka dachowego.